Имя

Телефон

Сообщение

UA EN RU

Продукція

Компанія “АЛЮМТРЕЙД” є офіційним дилером виробничої групи «Alutech», чиї підприємства займаються випуском ролет, профілів з алюмінію та воріт секційного типу. На сьогоднішній день, Alutech – найбільший постачальник продукції подібного типу у всій Східній Європі, а загалом продукти компанії відомі більш ніж у 40 країнах планети.

Вся продукція, що реалізується компанією “АЛЮМТРЕЙД”, відповідає європейським та світовим стандартам, завдяки чому вона здатна протистояти навіть найсуворішим кліматичним умовам. Кожен клієнт може ознайомитися з сертифікатами якості продукції, які знаходяться на нашому сайті. Перелік продукції, яку реалізує наша компанія, ви можете знайти в зручному каталозі, відразу перейшовши в розділ товарів, що вас цікавлять.

Якщо у вас є власні думки щодо будь-якої продукції, ми завжди готові допомогти вам реалізувати будь-яку ідею. Поділившись з нами своїми кресленнями чи побажаннями, ви отримаєте замовлення, яке відповідатиме всім заявленим вами вимогам.

Співробітники компанії “АЛЮМТРЕЙД”, крім виготовлення продукції, також виконують послуги з попереднього виміру в’їзних або віконних отворів та монтажу готового продукту. Ми надаємо послуги як у місті Дніпро, так і у будь-якому місті України.

Центральний офіс “АЛЮМТРЕЙД” розташований за адресою:
м. Дніпро, пр. Поля, 90.

Телефон:
0-800-211-044
БЕЗКОШТОВНО ПО УКРАЇНІ
зі стаціонарних та мобільних