Имя

Телефон

Сообщение

UA EN RU

Про компанію

Алюмтрейд – Компанія №1 в галузі

Нам довіряють

ЧОМУ «АЛЮМТРЕЙД»

onas1
Компетентні спеціалісти
Наш багаторічний досвід роботи, знання тонкощів технології виробництва, монтажу, продажу та сервісу пропонованої нами продукції допоможуть вам досягти бажаних результатів.
onas2
Широкий асортимент продукції
Враховуючи особливості архітектури будівлі, побажання замовника щодо вигляду та комплектації виробу, наші фахівці підберуть найоптимальніше рішення для будь-якого об’єкту.
onas3
Шоу-рум зі зразками
Наявність власного виставкового залу дозволить вам наочно ознайомитись зі зразками продукції, визначитися з типом заповнення та кольором виробу.
onas4
Європейські стандарти якості
Виробництво виробів на високотехнологічному обладнанні дозволяє бути впевненим у якості продукції, яка підтверджена відповідними сертифікатами.
onas5
Монтаж та доставка по всій Україні
Наші фахівці можуть зробити замір та встановлення виробу з гарантією 12 місяців. А також відправити упаковану продукцію зручним для вас перевізником у будь-який регіон.
onas6
Зручна форма оплати
Ви можете сплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом.
Наша історія

Наша компанія була заснована у 2014 році у місті Дніпро України.
Компанія «Алюмтрейд» – компанія №1 з виробництва, встановлення та сервісного обслуговування ролетних та ворітних систем, автоматики та комплектуючих до них, шлагбаумів, пвх-систем, протипожежних конструкцій: дверей, воріт та люків, а також парканів, навісів та козирків.
Наша компанія є офіційним дилером групи компаній ALUTECH, лідера з виробництва комплексних захисних систем для промислових об’єктів у країнах СНД та Європи.

У 2015 році ми відкрили власний цех з виробництва відкатних та розпашних воріт, хвірток та огорож з будь-якими видами зашивки. Це дозволяє нам виготовляти ворота будь-якої складності, розмірів та з урахуванням особливостей об’єкта.

У 2016 наша компанія запустила лінію з виробництва ПВХ-завіс. Завдяки цьому ми можемо нарізати пвх-плівку під будь-який отвір. Власне виробництво пвх-завіс дозволяє нам проводити гнучку цінову політику та точно витримувати терміни постачання пвх-виробів, узгоджені з замовником.

Наша компанія щороку виводить на ринок нові види виробів, а також розширює лінійку автоматики й комплектуючих для воріт та ролет. Щорічно ми вивчаємо світовий ринок товарів у нашому сегменті, відвідуємо виставки, знайомимося з новими партнерами та постачальниками.
За рахунок цього ми організували свої складські приміщення та постійно поповнюємо запаси на складі, тому клієнтам не доводиться чекати, оскільки на складі завжди є наявність автоматики та комплектуючих.

Основне завдання нашої компанії – задоволений та щасливий клієнт! Наша команда прагне створити найкращий сервіс для вас! Тому у 2016 році нами було сформовано «Сервісну службу».

Ми надаємо комплексні послуги в галузі сервісу та ремонту наших виробів. Сервісний центр «Алюмтрейд» зібрав до єдиної міцної команди кращих фахівців міста Дніпро. Наші співробітники мають широкопрофільну кваліфікацію, що дозволяє здійснювати на високому рівні сервісне обслуговування, ремонт воріт усіх типів, ролетів, шлагбаумів та автоматики, а також усунення несправностей із заміною комплектуючих (у разі потреби). У нас є всі дозвільні документи та допуски для ведення зварювальних робіт та робіт на висоті. Звернувшись до сервісного центру «Алюмтрейд», ви можете бути впевнені у високій якості та гарантії виконаних робіт.

За роки роботи команди фахівців «Алюмтрейд» нашими постійними клієнтами стали великі компанії та підприємства важкої промисловості, заводи, дрібні виробництва, житлові комплекси та школи, а також приватні об’єкти та володіння, мешканці багатоквартирних та заміських будинків.

Наша головна реклама – це задоволені клієнти! Саме для них була розроблена чітка концепція, якої слідує вся команда сервісу щодня.

У місті Дніпро ми відкрили сучасний шоу-рум, де є всі зразки продукції. Ви можете наочно ознайомитися з нею та подивитися, як виглядатиме замовлений вами виріб.

Також прийшовши до нашого шоу-руму, ви можете особисто поспілкуватися з менеджером, який вестиме ваш проект, а також укласти договір. Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати потрібний варіант. Вони можуть виконати будь-які побажання замовника. Фахівці, які працюють у нас, мають великий практичний досвід понад 10 років. Також найближчим часом готується до відкриття наше представництво у Києві.

Всю нашу продукцію ми можемо відправити до будь-якої області України. Ми працюємо з різними перевізниками, і ви можете обрати найзручніший для вас варіант відправки.

Дружний та згуртований колектив – запорука успішної роботи компанії “АЛЮМТРЕЙД”!

Згуртованість команди – ознака незламності, злагодженості та непорушності взаємодій та мікроклімату в колективі. Згуртованість є необхідною умовою результативної практики та трудового процесу.

Це непросте завдання, тому що навіть представники одного роду діяльності мають різні характери, темпераменти й захоплення. Але лідерам компанії “Алюмтрейд” вдалося це зробити!